Friday, June 6, 2014

Yves Saint Laurent

Wczoraj udało mi się w końcu zobaczyć film o Yves Saint Laurent.  To światowej sławy projektant, którego chyba każdy z nas zna lub o nim chociaż raz w życiu słyszał. Bez wątpienia, jest to tez jeden z moich ulubionych projektantów, dlatego tym bardziej nie mogłam się doczekać tego filmu. Byłam bardzo ciekawa, a zarazem podekscytowana.
Okazuje się, że młody Yves, był bardzo nieśmiałym, zakompleksionym chłopakiem, ale jego siłą był wielki talent, który posiadał bez wątpienia od samego początku swojej kariery. Jego życie nie było takie łatwe. Film przedstawia wiele....spróbuje to teraz ładnie ubrać w słowa..." wątków miłosnych", które pokazywały jak bardzo zagubioną i rozchwianą emocjonalnie był osobą. Ważną postacią w tym filmie okazuje się partner Yves, który przyczynił się w znacznym stopniu do wielkiej sławy projektanta. Nie będę wam zdradzać więcej szczegółów.  Wybierzcie się  na film i sami ocencie co o nim myślicie. Tak czy siak, jest to obowiązkowy film dla miłośników mody i wielkich projektantów.The End!;D


3 comments:

 1. Nie uważasz, żę w film przedstawiał za dużo jak to ładnie ujęłaś "wątków miłosnych", a za mało wątków związanych z samą twórczością? Ja czuję mały niedosyt po obejrzeniu ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Fakt, tu się z tobą zgodzę;) Tez okczekiwałam więcej informacji o samej jego twórczości. A okazało się, że film w znacznym stopniu skupiony był na jego życiu osobistym.

   Delete
 2. Mi się film spodobał. Można się czegoś dowiedzieć o projektancie i to w ciekawy sposób podane informacje. A film oglądałam z siostrą bo kumple pobrał nam go z filefox.pl ;p To tak jakby ktoś szukał tego filmu w necie.

  ReplyDelete